Funkčné tričká a športové oblečenie s potlačou podľa vášho výberu

Predstavujeme revolučnú potlač mimoriadne funkčných tričiek a oblečenia na mieru podľa vášho výberu! Potlačiť bavlnu dokáže každý, ale my sme jedni z mála v Českej republike, ktorí tlačia na špičkové FUNKČNÉ materiály. Stačí si len vybrať! Chcete originálne tričko s potlačou z bambusu, kávy, polyesteru, nylonu alebo merino vlny. Tak choďte do toho!

Ako na to?

  1. Vyberte si vhodný produkt z našej ponuky
  2. Pošlite nám svoju grafiku alebo opíšte svoj nápad vo formulári nižšie 
  3. Pošlite nám svoju požiadavku

Tezaz už to nechajte na nás! Tlačený produkt bude pripravený veľmi rýchlo od vašej objednávky.

Tak smelo do toho!

Vyplňte formulár a vaše ORIGINÁLNE nápady budú naším príkazom. Po odoslaní formulára sa vám naši odborníci čo najskôr ozvú a doladia všetky detaily.

 

Potrebujete poradit?

Pokrok Pôvodná technológia a vaša predstavivosť nemajú hranice. Chcete si na tričká niečo namaľovať sami alebo si chcete vybrať z vopred pripravených motívov? Potrebujete označiť oblečenie pre svojich zamestnancov, športový tím alebo len tak pre zábavu? Máte nejaké ďalšie otázky? Žiadny problém! Napíšte nám na original@progress-cz.cz a naši textilní špecialisti uvedú vaše nápady do života.

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky oblečenia vhodného na potlač:

Tlač, ktorá vás prežije!

Progress Original nie je len obyčajná potlač tričiek. Je to všetko o špičkovej technológii. Chcete sa dozvedieť viac o technológii tlače, ktorú používame v spoločnosti PROGRESS? Všetko sa začína tlačiarňou PixPrinter, v ktorej používame našu jedinečnú technológiu DTF (Direct to Film) na tlač vysoko odolných, plnofarebných výtlačkov v špičkovej kvalite nielen na funkčné materiály. Dokážeme vytlačiť takmer čokoľvek a vďaka jedinečnému lepidlu je táto revolučná tlač až 20-krát odolnejšia ako bežné technológie. Navyše je vysoko odolná voči umývaniu a zaručene nepraská. Inými slovami, takto vyrobená potlač by mala vydržať dlhšie ako vaše tričko.